mgr Alicja Grudzień

pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Pielęgniarstwo oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w zakresie Zarządzania Jednostkami Opieki Zdrowotnej. Członek Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. 

Uzupełnia swoje kwalifikacje oraz zdobywa wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą m.in.: zapobiegania i kontroli zakażeń szpitalnych, bezpieczeństwa zdrowotnego w systemie ochrony zdrowia, wenopunkcji, leczenia ran.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując zarówno w kraju, jak i zagranicą m.in. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, w Oddziale Intensywnej Terapii Dziecięcej oraz Oddziale Klinicznym Immunologii, Przeszczepiania Szpiku i Terapii Genowej. W Dublinie pracowała w St. John of God Hospital, Beacon Hospital i Clontarf Hospital oraz w wielu innych prywatnych i państwowych placówkach.

W Diamenie w ramach praktyki pielęgniarskiej prowadzi gabinet zabiegowy i punkt pobrań, w którym można wykonać badania laboratoryjne.

Inni lekarze